Политика конфиденциальности
Политика конфиденциальности MK Dizains

Atgriezties galvenajā lapā

GARANTIJA, INDIVIDUĀLA PIEEJA, ELASTĪGAS CENAS

Projektēšana

Plānošana
un projektēšana

Uzlabot teritoriju apkārt mājai, labiekārtot parku, izveidot bērnu rotaļu laukumu vai sporta kompleksu zem atklātas debess – viss sākas ar projektu.

Izgatavošana

Iekārtu
izgatavošana

Kompānija MK Dizains – iekārtu ražotājs pilsētai: parkiem, bērnu laukumiem, pastaigu un tirdzniecības zonām, atpūtas zonām, sporta objektiem, ieejas grupām. Mēs izgatavojam aprīkojumu pilsētvides uzlabošanai, komfortablai atpūtai, sporta nodarbībām.

Montāža

Iekārtu montāža

Jebkuras mūsu izgatavotās iekārtas – no bērnu laukumu komplektiem līdz kompleksiem PARKOUR – MK Dizains speciālisti ir gatavi sagatavot un uzstādīt pasūtītāja laukumā.

eraf

SIA "MK DIZAINS" ir noslēgusi līgumu Nr.SKV-L-2021/451 (no 23.12.2021) ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Paziņojums par sīkdatnēm

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni vai nospiežot pogu “Piekrītu”, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk

Piekrītu